כל ההיתרונות בלימודי ייעוץ משכנתאות

לימודי ייעוץ משכנתאות הם לא סתם תחום הלימודים החם ביותר שקיים כיום בשוק.

 

יש הרבה מאוד סיבות לכך ובואו נמנה את המרכזיות שביניהן:

ביקוש גבוה – במיוחד שהולך וגודל עם השנים עקב גידול האוכלוסייה, צריכת יתר והתארכות תוחלת החיים.  הביקוש לתחום מגיע מהרבה מאוד כיוונים:
נוטלי משכנתאות חדשות שמבינים שייעוץ משכנתא זוהי ההשקעה הכי טובה שאפשר לעשות. גם חיסכון עצום בכסף שיכול להגיע למאות אלפי שקלים. גם חיסכון של זמן שיכול להגיע לימים שלמים וארוכים. גם חיסכון בהתעסקות מתישה בבירוקרטיה לא נגמרת וגם הפחתה משמעותית של הלחץ הנפשי של שני בני הזוג בתהליך.
מחזור משכנתא – כיום יש בישראל מאות אלפי משכנתאות שניתן למחזר אותן ועל ידי זה לחסוך כסף גדול, להוריד החזר חודשי, לקצר הרבה מאוד שנים ולהפוך את המשכנתא להרבה פחות מסוכנת. מדובר במספר כמעט אינסופי של לקוחות פוטנציאלים.
מרכזו הלוואות – למאות אלפי ישראלים יש הלוואות מחוץ למשכנתא שלהם.
הבעיה בהלוואות האלה היא שהן הלוואות לתקופה קצרה ולכן ההחזר החודשי גבוה מאוד. בהכשרת יועצי משכנתאות לומדים איך לקחת את כל ההלוואות האלה ולמרכז אותן לתוך המשכנתא. בדרך זאת, ההחזר החודשי קטן בצורה דרמטית והמשפחה יכולה לחזור לחיות.
משכנתא לגיל השלישי – כיום כשתוחלת החיים עולה בצורה משמעותית ושלרבים אין פנסיה, לנו יועצי המשכנתאות יש פתרון. לפתרון קוראים משכנתה הפורה/משכנתה פנסיונית שבעצם מאפשרת לבעלי נכסים להוציא כסף מהקירות שלהם ולא לשלם החזר חודשי עד יום מותם.
משכנתא עסקית
משכנתא להשקעה
מעט מאוד יועצי משכנתא מקצועיים בשוק- בהשוואה לסוכני ביטוח שם יש עשרות אלפים, בתחום של ייעוץ משכנתאות פרטי יש כמה אלפי יועצים בודדים וזה הזמן הנכון להיכנס לתחום.
בניגוד לעשור אחורה, כיום אנשים כבר מבינים את הצורך והיתרונות ביועץ משכנתאות פרטי
בניגוד למספר שנים אחורה, גם הבנקים, הממשלה ובנק ישראל מבינים את הצורך ביועצי משכנתאות פרטיים.
מסודר על עסק מבוסס ידע ללא סיכון בהקמה שלו. העלויות של הלימוד נמוכות מאוד ויכולות להיות מוחזרות כבר אחרי לקוח אחד או שניים.
בניגוד לתואר אקדמאי של 3 שנים ויותר שעולה עשרות אלפי שקלים, כאן, תוך מספר חודשים בודד, אפשר להתחיל לעבוד ולהרוויח כסף משמעותי.
אין עלויות קבועות גבוהות כמו שכירות, ספקים, סחורות וכיו"ב. בגדול צריך מחשב, תוכנה וידע איך להביא לקוחות.
עלות ייעוץ משכנתא היא כ 6,000 ₪ ולכן לא צריך למכור יותר משניים שלושה ייעוציים בחודש שלם בשביל להרוויח טוב.
לתחום ייעוץ המשכנתאות משיקים תחומים נוספים מהם אפשרי להרוויח כסף כמו: החזרי מס, ביטוח, מימון חוץ בנקאי וגיוס כספים.
אלה כמובן חלק קטן מהסיבות להיכנס לתחום וישנן עוד הרבה מאוד.

מן הסתם, ככל שהתחום יתחמם יותר, ככה גם עלויות ההכשרה יעלו והתחרות תגבר ולכן, זה בדיוק הזמן להצטרף.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף להכשרת היועצים של רשת איתנים. הכשרה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר והכשרה עסקית ברמה הכי גבוהה בישראל.

מאמר זה נכתב על ידי בית הספר לייעוץ משכנתה והקמת עסק בתחום

שתפו את הפוסט:

תמונת אווירה , ספרים, עפרונות וזכוכית מגדלת

תוכן עניינים

רוצים לקבל ספר כיס חובה ללקיחת משכנתא חכמה?

פרסומים נוספים

תמונת אווירה של אדם לומד

האם כדאי ללמוד ייעוץ משכנתאות?

התשובה היא חד משמעית כן!. ממש כדאי ללמוד ייעוץ משכנתאות ויותר מזה, מאוד משתלם, כלכלית, ללמוד ייעוץ משכנתאות. עכשיו התשובה החד משמעית של "כן ללמוד"

תמונת אדם לומד מול מחברות וזום

קורס ייעוץ משכנתא

  מה זה בעצם קורס יועצי משכנתאות?   קורס יועצי משכנתאות מכשיר אתכם לכל מה שנוגע ללקיחת משכנתא נכונה ומותאמת אישית ללקוחות קצה. מעבר לזה

X