מה פוטנציאל ההשתכרות בייעוץ משכנתאות?

 

ייעוץ משכנתא זה מקצוע מכובד לכל עניין ודבר. רבים מהעוסקים במקצוע משתכרים יפה מאוד ומפרנסים בעזרתו את המשפחה שלהם כבר שנים רבות.

ככל שהזמן עובר, הביקוש למקצוע הולך וגובר וכשיש ביקוש גבוה, השכר תמיד עולה בהתאמה.

עכשיו, הדבר היפה ביותר במקצוע ייעוץ המשכנתא הוא על כל תיק משכנתא נהוג לגבות שכר טרחה של כ 6,000 ₪. כלומר, מספיקים לכם שניים עד שלושה לקוחות בחודש שלם בשביל להרוויח שכר סביר.

ההכנסה של כל תיק היא לרוב , מלבד מס הכנסה, הכנסה דיי נקייה מכיוון שבתחום ייעוץ המשכנתאות אין יותר מידי עלויות. מדובר במקצוע מבוסס ידע ומה שצריך זה מחשב, תוכנה בעלות מאוד נמוכה ואפשר לעבוד.

תחשבו, כל הדברים שמסכנים בעלי עסקים פשוט לא קיימים: שכירויות, סחורות, ספקים וכיו"ב.

כמו בכל מקצוע חופשי יש מנעד עצום בהכנסות של העוסקים בדבר.

בבית הספר ללימוד משכנתא של איתנים אנחנו שמים דגש עצום על הנושא העסקי על מנת שלא יצאו בוגרים שלנו ולא ירוויחו כסף משמעותי.

בתחילת הדרך, יועץ/ת מתחילים יבצעו כנראה בין תיק לשלושה תיקים בחודש וההכנסה בהתאם. מי שלומד לעבוד נכון ולא רץ ישר לעשות תיקים אלה מקים לעצמו תשתית עסקית משמעותית, יכול להגיע מהר מאוד ל כ 5 עד 10 תיקים בחודש ופה מדובר כמו שאתם יכולים להבין כבר בהכנסה משמעותית.

לצורך הדוגמה: 6 תיקים ב 6,000 ₪ נותנים הכנסה של כ 36,000 ₪. מזה מורידים עלויות שוליות של מערכות, מחשב ואולי קצת דלק (וכמובן מס הכנסה על פי המדרגות הסובייקטיביות) והנה לכם הפוטנציאל של יועץ משכנתאות עובד.

 

חשוב מאוד לפני שאתם ניגשים ללמוד ייעוץ משכנתאות לשים לב לכמה דברים חשובים:

 

  • האם מי שמלמד אתכם את התחום הוא בעצמו יועץ ולא סתם יועץ אלה יועץ שהצליח! יש הרבה מאוד אנשים שלא מצליחים בעולם הייעוץ והולכים ללמד אחרים וזאת בעיה.
  • האם בית הספר שבו אתם לומדים שם דגש משמעותי על הצד העסקי? לא כמה שיעורים של איך להתחיל או איך לכתוב פוסט בפייסבוק אלה ממש קורס שלם ומשמעותי.
  • תזכרו, לא חוכמה לקחת קורס עם ידע בלי להשתמש בו.
  • חשוב מאוד שיהיה קורס דיגיטלי אליו תוכלו לחזור בכל רגע נתון. בעולם של הייעוץ יש המון חומר שצריך לדעת אבל לא צריך (וגם בלתי אפשרי) לזכור. קורס דיגיטלי מאפשר לכם לחזור לחומר בכל רגע נתון ולרענן מה שאתם צריכים באותה נקודת זמן.

 

אז עד כאן כמה יועץ משכנתאות יכול להרוויח בחודש. אנחנו באיתנים נשמח לקחת אתכם יד ביד בדרך להצלחה משמעותית באחד התחומים החמים ביותר בישראל במאה ה 21.

 

המאמר נכתב על ידי בית הספר לייעוץ משכנתה והקמת עסק בתחום.

שתפו את הפוסט:

תמונת אווירה כיתת סטודנטים

תוכן עניינים

רוצים לקבל ספר כיס חובה ללקיחת משכנתא חכמה?

פרסומים נוספים

תמונת אווירה של אדם לומד

האם כדאי ללמוד ייעוץ משכנתאות?

התשובה היא חד משמעית כן!. ממש כדאי ללמוד ייעוץ משכנתאות ויותר מזה, מאוד משתלם, כלכלית, ללמוד ייעוץ משכנתאות. עכשיו התשובה החד משמעית של "כן ללמוד"

תמונת אדם לומד מול מחברות וזום

קורס ייעוץ משכנתא

  מה זה בעצם קורס יועצי משכנתאות?   קורס יועצי משכנתאות מכשיר אתכם לכל מה שנוגע ללקיחת משכנתא נכונה ומותאמת אישית ללקוחות קצה. מעבר לזה

X