האם מתאים לי להיות יועץ משכנתאות?

אז למי זה מתאים?

 

רוב האנשים מחפשים עבודה בלי שום קשר לרצון וליכולת שלהם. הם מונעים מפחד, ממה אנשים אחרים בכלל והמשפחה שלהם בפרט יגידו ואיך זה יראה כלפי חוץ. 

לפני שאנחנו מתקדמים, בבקשה,  בואו נשים את כל הדברים האלה בחוץ ונבדוק האם באמת מתאים לכם להיות יועצי משכנתאות. בואו נבין מה נכון לכם ורק לכם.

 

אז קודם כל מה זה יועץ משכנתאות או יועצת משכנתאות? 

משכנתא זאת הלוואה מאוד מאוד גדולה שהבנק נותן לאנשים בשביל שהם יוכלו לרכוש דירה.

את המשכנתא הבנק נותן בכל מיני מסלולים, לכל מיני תקופות ובתנאים שונים.

חשוב להבין שהבנק מרוויח כסף מכסף שהוא מוכר. במשכנתא, הוא מוכר הרבה מאוד כסף ויכול להרוויח הרבה מאוד כסף וכאן נכנס יועץ משכנתא מקצועי על מנת לגרום ללקוחות לקחת את המשכנתא הנכונה עבורם  (ולא עבור הבנק) ולחסוך להם הרבה מאוד כסף וזמן.

 

איך יועץ עושה את זה?

 את כל זה לומדים בהכשרת יועצי המשכנתאות של איתנים ברמה הגבוהה ביותר שיש.

 

אז השאלה הראשונה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא האם מתאים לכם לעבוד מול לקוחות קצה ומול בנקאים ובנקאיות?

לפני שאתם עונים על זה תזכרו, הלקוחות כאן ממש צריכים אתכם וסומכים עליכם והבנקאים והבנקאיות ממש אוהבים לעבוד אתכם מכיוון שאתם חוסכים להם המון המון זמן ובלבולי שכל שלקוחות שלא מבינים הרבה גורמים להם.

אם לא מתאים לכם לעבוד מול אנשים, כנראה שזה לא המקצוע שלכם.

אם מתאים לכם לעבוד מול אנשים שמאוד יעריכו אתכם, זה מתאים לכם ונעבוד לשאלה הבאה:

 

האם מתאים לי לעבוד בזמנים שאני בוחר ולא שבוחרים עבורי?

תתפלאו אבל לא כולם אוהבים ויכולים לנהל את הזמן שלהם. הרבה מאוד אנשים צריכים שיגידו להם מתי לבוא לעבוד, מה לעשות בעבודה, לדווח כל הזמן ומתי ללכת בערב מהעבודה. 

במידה ואתם אוהבים שהזמן שלכם שייך למישהו אחר והוא מנהל לכם אותו אז כנראה שייעוץ משכנתאות זה לא המקצוע שמתאים לכם.

אם אתם יכולים לנהל את הזמן שלכם ויש לכם משמעת טובה אז ייעוץ משכנתאות מתאים לכם מאוד.

 

האם אני מפחד להצליח ולהרוויח כמה שמגיע לי?

זאת לא שאלה סתמית זאת שאלה חשובה ביותר מכיוון שרוב האנשים מפחדים הרבה יותר מהצלחה מאשר מכישלון. הרבה אנשים יעדיפו להישאר בשקט באיזה עבודה רק שלא יהיה להם פוטנציאל להצליח בגדול. נשמע מוזר אבל ככה זה (אצל רוב האנשים)

להיות יועץ משכנתאות לא מבטיח הצלחה גדולה או כסף גדול. יחד עם זאת, מי שיודע מה הוא עושה ועושה את זה חכם, יצליח מאוד וגם ירוויח הרבה כסף ושוב, לא כל אחד יכול להתמודד עם זה.

 

האם אני מחפש סיפוק בעבודה שלי?

במידה והתשובה היא לא, אין לי שום צורך בסיפוק, זאת רק עבודה וחייבים לעשות אותה עדיין כנראה שווה לכם להיות יועצי משכנתאות מכיוון שכשאתם טובים בזה אז העבודה יחסית לא גוזלת את כל היום ואפשר לשלב בה את החיים בקלות.

אבל אם התשובה היא שאתם צריכים סיפוק אז ייעוץ משכנתאות זה בול בשבילכם! תחשבו, אתם חוסכים לאנשים המון כסף, זמן, כאבי ראש, לחצים והם משלמים לכם, אומרים לכם תודה וממליצים עליכם לחברים ומשפחה. זה פשוט מדהים.

במידה והגעתם עד כאן וקראתם הכול, אתם כנראה הבשלים להיות יועצי משכנתאות והשלב הבא הוא להירשם לקורס יועצי משכנתאות של איתנים ולהתקדם.

המאמר נכתב על ידי בית הספר לייעוץ משכנתה והקמת עסק בתחום.

 

שתפו את הפוסט:

תמונת ספרים עם משקפיים מונחים עליהם

תוכן עניינים

רוצים לקבל ספר כיס חובה ללקיחת משכנתא חכמה?

פרסומים נוספים

תמונת אווירה של אדם לומד

האם כדאי ללמוד ייעוץ משכנתאות?

התשובה היא חד משמעית כן!. ממש כדאי ללמוד ייעוץ משכנתאות ויותר מזה, מאוד משתלם, כלכלית, ללמוד ייעוץ משכנתאות. עכשיו התשובה החד משמעית של "כן ללמוד"

תמונת אדם לומד מול מחברות וזום

קורס ייעוץ משכנתא

  מה זה בעצם קורס יועצי משכנתאות?   קורס יועצי משכנתאות מכשיר אתכם לכל מה שנוגע ללקיחת משכנתא נכונה ומותאמת אישית ללקוחות קצה. מעבר לזה

X